Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages
Nice
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
8.0 Heel goed
1 beoordeling
Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages
"Le Ramses", 1 Rue Guillaume Apollinaire. Nice 06000, Nice, Frankrijk
Kaart bekijken
Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages biedt snelle toegang tot verschillende stadsoriëntatiepunten, zoals de Galeries Lafayette, gelegen op op loopafstand van circa 5 minuten.
Dit appartement ligt op 2 km van het Parc Naturel Départemental de la Grande Corniche, terwijl de La Tête Carrée op 900 meter afstand is gevestigd. Dankzij de eersteklas locatie van het appartement ligt de Notre-Dame de Nice op 8 minuten lopen ervandaan. De Russisch-Orthodoxe Kerk is niet ver van Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages gelegen.
Bij de accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van handdoeken in de badkamer.
Het appartement bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. De Jean Medecin Pastorelli bushalte is op 550 meter hier vandaan.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Nice
Luchthavens
Luchthaven Nice Côte d'Azur - 9 km
Treinstations
Station Nice-Ville - 900 m
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Algemeen
WiFi
Eten
Elektrische waterkoker
Keukengerei
Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
Zithoek
Kleedruimte
Eettafel
Strijkfaciliteiten
Wasmachine
Gratis toiletartikelen
Flat-screen TV
Parketvloer
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Voorwaarden
Inchecken:van 16:00 tot 21:00
Uitchecken:tot 11:00
Licentienummer06088008054AK
Veelgestelde vragen
❓
Waar vind ik Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages?
Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages bevindt zich naast de Notre-Dame de Nice.
❓
Welke populaire bezienswaardigheden vinden we in de buurt van Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages?
Het Parc Naturel Départemental de la Grande Corniche, gelegen op 2 km van Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages is een bezoek waard.
❓
Hoe ver bevindt Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages zich van het stadscentrum?
Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages is gelegen op slechts 10 minuten lopen van het centrum van Nice.
❓
Welke restaurants in de buurt van dit appartement worden aanbevolen?
Gasten van dit appartement kunnen naar het nabijgelegen restaurant Melting Pot voor een voorproefje van de Franse keuken.
❓
Kunnen gasten een keuken verwachten in Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages?
Ja, Charmant Appt 3 Chambes Au Coeur De Nice-5 Mns Plages beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.